Páli vás záha ? Vyriešte to ako moja mama.

Moja mama mi pred dvoma dňami nadšene vraví : „Predstav si , ja som si dala po dlhom čase vineu a pred tým šampanské a mňa nepáli záha, to je teda super !!!“

Ide o to, že ju kedysi na to dokonca mala lieky, ktoré prestala brať, keď nastúpila prírodnú cestu starostlivosti o svoje zdravie.  Takže sa vyhýbala tomu, čo by jej to spôsobovalo.

Čo je na tom úžasné ?

Najdôležitejšie, čo chcem zdieľať je to, že keď podporíte svoje zdravie, tak Vaše telo sa začne regenerovať a aj ten problém, ktorý nebol ten prvoradý, sa môže vyriešiť. Je to však dlhodobá cesta ….

A budete sa pýtať, že čo vlastne jej pomohlo ?

Je určite trpezlivosť a vytrvalosť v užívaní prírodných vitamínov, konkrétne z CaliVity.

Ale povedzme si o tom viac:

Pálenie záhy  je dôsledok spätného prieniku kyslej žalúdočnej šťavy do pažeráka a niekedy až do úst. Pažerák je tým poškodzovaný a často sa zapáli.

Pálenie zhoršujú: alkohol, fajčenie, čierna káva, múčne kysnuté jedlá, ležanie aj zvýšenie tlaku v bruchu – napr. obtiažnym vylučovaním pri zápche.

Liečia sa diétou pokrmov i slov – buď spokojný s tým, čo máš.

Aká je duchovná príčina ? 

Keď Vás páli záha, organizmus Vám zreteľne ukazuje, že ste vstúpili na nedobrú cestu – ako pre telo, tak pre Vášho ducha.

Vo Vašom myslení horí oheň živený nespokojnosťou. Netrávite a neprijímate, skôr naopak odporujete práve prežívaným situáciám a patričnú pozornosť nevenujete ani pokrmom, ktoré jete. Potrebujete hmotné varovanie, lebo na zdvihnutý prst či dobré slovo niekoho z príbuzných a priateľov ste nedali.

Páli Vás nespokojnosť, ťažko splniteľné túžby, nehltáte náhodou život, nevstupujete ustavične do nových príbehov a aktivít, bez toho, že máte strávené predchádzajúce zážitky a deje?

Máte obavy, zvieravý a ničivý strach, že všetko zdanlivo nevyhnutné nestihnete, nezvládnete a nedostanete.

Upokojte sa, pribrzdite. Zo svojho žitia vylúčte všetko nepotrebné. Odhaľte, ktoré Vaše činnosti sú nutné a záujmy zmysluplné. Tých sa držte – zostávajúceho balastu si nevšímajte a zbavte.

A čo na to prírodné z CaliVity ?

Neutralizovať žalúdočnú kyselinu je vhodné popíjaním výťažku z lucerny medzi jedlami (Liquid Chlorophyll)

Je nutné naučiť tráviaci trakt opäť správne fungovať pomocou rastlín (vlákniny), ktoré podporujú činnosť a funkciu tráviaceho traktu, ideálny na liečenie žalúdočných ťažkostí je lucerna (Green Care)

Správne trávenie je vhodné, kým nezačne fungovať samo, podporiť tráviacimi enzýmami (Digestive Enzymes).

Pitný režim je vhodné ďalej zabezpečiť pitím čajov, ktoré neutralizujú a harmonizujú. Veľmi vhodné proti prekysleniu a páleniu záhy je popíjať zásaditú vodu z Aquarionu.

Ak trpíte pálením záhy, podstúpte trojmesačnú očistu žalúdka, zbavíte sa ho nadobro.

No a čo z toho mala moja mama ? 

Dlhodobo pije čistú vodu, do ktorej pridáva denne 3 lyžičky Liquid Chlorophyllu.

Tak určite odporúčam aj ako prevenciu.

viac o ňom tiež nájdete aj tu: 

 

 

Iveta Malicka
Maľujem obrazy s láskou a ukazujem cestu, ako nájsť, pochopiť a vyliečiť svoje telo, myseľ a dušu, každému tak, ako práve teraz potrebuje
Komentáre

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vaše osobné údaje budú použité len pre účely vyriešenia vašej požiadavky. Zásady spracovania osobných údajov.

  • Mám záujem o novinky

    Registrácia

    Po odoslaní formulára MUSÍŠ POČKAŤ NA KONFIRMAČNÝ MAIL! Posiela sa automaticky okamžite. Na zadaný email obdržíš správu pre schválenie súhlasu so spracovaním Tvojich osobných údajov. BEZ POTVRDENIA SÚHLASU nemôžeš ZÍSKAŤ POŽADOVANÉ INFORMÁCIE ALEBO PRODUKT! Tu si môžeš prečítať naše zásady spracovania osobných údajov. Zásady spracovania osobných údajov
  • Kategórie