Čo mi dáva „korochrípka“ alebo ako si budujem „IMUNITU“

No hlboko si uvedomujem, čo sa udialo, čo sa deje, čo sa stalo práve v tomto čase na úrovni ducha, boli sme „donútení“ otočiť svoje vnímanie smerom dnu – “ domov“ …všetko čo bolo vonku sa pre nás uzavrelo a zostali sme sami doma….každý tak, ako to práve potreboval…dostali sme šancu pracovať na sebe….vyriešiť, uvoľniť , uvedomiť, prijať , odpustiť, pochopiť a uvidieť, to, čo bolo odložené, schované, potlačené, nevyjadrené….

A nastal obrat – otočenie …

Obdobie uvedomiť si svoje strachy a postaviť sa im zoči – voči , dokonalé spoznanie svojich tenkých ľadov a citlivých miest.

Stretnutie sa so svojimi temnými stránkami a nevidenými časťami samého seba. Čas na ujasnenie si …

Vnímam, že sa učíme byť imúnni voči záplave informácií a medializácii jedinej jednej veci a to vírusu.  Ja nehovorím, že si to netreba všímať, ale to, aby sme si vyberali to, čo pustíme do svojej „hlavy“.  Používajme,  ako sa vraví,  „sedliacky rozum“ .

Je to čas, ktorí nám ukazuje, ako máme nastavenú vlastnú „imunitu“, ale tým nemyslím len imunitu nášho tela ako takého ale aj imunitu našej duše.

Tak ako sa mení náš vonkajší svet, ktorý vnímame svojimi „filtrami“, tak sa mení aj náš svet vnútorný…??? Alebo je to naopak…???

Nechám na každom nech si nájde vlastné odpovede….

Moja odpovede bývajú v rôznych situáciách rôzne, ale najhlbšia a najsilnejšia je, že to, ako sa cítim, závisí na tom, akými myšlienkami sa zaoberám… a ako som „imúnna“ na negatívne podnety, či ich len nechám plynúť s vedomím toho, že no a čo, tak sú tu alebo im začnem klásť dôležitosť.

A myslím si, že je to tak aj s naším telom…

Keď mám dobrú imunitu, tak sa ma vírusy nechytajú alebo, ak prídu, tak sa moje telo s nimi vysporiada.

Je jasné, že  keď chcem mať dobrú imunitu, musím preto aj niečo robiť. A to nebudem hovoriť všetko to, čo už viete : zdravá strava, pohyb, duševná pohoda, relax atď.

Moje účinné trio : D-drops, ImmunAidC1000 plus

A ešte viac detailov :

Rozhodujúca úloha vitamínu D
Podľa nedávnych štúdií nedostatok vitamínu D brzdí správnu činnosť imunitného systému, ktorý je práve tento vitamín schopný kontrolovať na bunkovej úrovni. Na jednej strane ak je hladina vitamínu D v krvi optimálna, zvyšuje sa odpoveď imunitného systému na vonkajšie útoky, a tak náš obranný systém môže bojovať proti infekciám na viacerých „frontoch“ a účinnejšie nás chráni. Na druhej strane vitamín D zohráva významnú úlohu pri autoimunitných chorobách. Zvyšuje imunitnú odpoveď na patogénny a obmedzuje útoky proti vlastným tkanivám.

Rastlina z Ameriky a zinok
ImmunAid je účinný prípravok, v ktorom sme spojili silu mačacieho pazúrika (Unkária plstnatá), ktorý sa používa už tisícročia, so zinkom. Mačací pazúrik zvyšuje produkciu buniek imunitného systému, a tak zvyšuje odolnosť nášho tela proti patogénnom. Pôsobeniu mačacieho pazúrika pomáha aj organicky viazaný zinok, ktorý podporuje normálnu činnosť imunitného systému. Obe účinné látky majú aj antioxidačné vlastnosti, takže môžu poskytnúť ochranu nielen proti vonkajším útokom, ale tiež proti tým, ktoré prichádzajú zvnútra tela.

Nevyhnutné „céčko“
Vitamín C, ktorý naše jedinečné trio dopĺňa, skvele podporuje imunitu a dá sa povedať, že v tomto prípade je celkom nenahraditeľné. Okrem toho prispieva aj k normálnej tvorbe kolagénu, podporuje udržiavanie zdravých ciev, kostí chrupaviek, zubov, ďasien a pokožky. Ako antioxidant pomáha pri ochrane pred nepriaznivými účinkami voľných radikálov; môže spomaľovať viditeľné príznaky starnutia; zohráva dôležitú úlohu v metabolických procesoch produkujúcich energiu.

Všetky prírodné produkty od CaliVity nájdete priamo TU.

Po registrácii 25 % zľava.

viac o imunite nájdete TU

zdroj: www.calivita.com

Iveta Malicka
Maľujem obrazy s láskou a ukazujem cestu, ako nájsť, pochopiť a vyliečiť svoje telo, myseľ a dušu, každému tak, ako práve teraz potrebuje
Komentáre

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vaše osobné údaje budú použité len pre účely vyriešenia vašej požiadavky. Zásady spracovania osobných údajov.

  • Kategórie