Prečo sú obľúbené alebo tekuté zdravie nielen pre vegánov…..

Prečo si mnohí obľúbili tekuté produkty CaliVita ?

 • pretože zužitkovanie účinných látok v tejto forme je ideálnejšie
 • pretože sa vyrábajú z prírodných komponentov
 • pretože ich užívanie je príjemnejšie
 • pretože sú vhodné aj pre vegetariánov a vegánov
 • vyrábajú sa z prírodných komponentov, energizujú a vitalizujú organizmus
 • sú skvelými doplnkami nášho každodenného zdravého jedálnička, ale aj pomocníkmi detoxikačných kúr.

Chuť Slnka

Hlavnou zložkou nektára ZenThonic je mangostan, ovocie, ktorého domovinou sú ázijské  krajiny. Mangostan má jedinečné zloženie; jej hlavnou účinnou látkou je xantón, flavonoid so silným antioxidačným účinkom. Obsahuje aj množstvo iných antioxidačných zlúčenín, ako napríklad polyfenoly, katechíny, vitamín C atď.  Je bohatá nielen na minerálne látky (draslík, vápnik, železo), ale aj  vitamíny. Nektár ZenThonic okrem mangostany obsahuje aj koncentráty z ďalších druhov ovocia,  ktoré prispievajú k príjemnej chuti prípravku a majú celkové blahodarné účinky na zdravie.

Zvonka zelený, vnútri čistý

Účinnou látkou nektáru Liquid Chlorophyll je chlorofyl pochádzajúci z lucerny. Chlorofyl je zelené farbivo rastlín, stáročia používané na detoxikáciu a celkovú vitalizáciu organizmu. Je bohatou zásobárňou bielkovín, karoténu, enzýmov a minerálnych látok. Prispieva k neutralizácii toxických látok a ich vylúčeniu z organizmu, okrem toho má silné alkalizačné účinky. Prehnaná konzumácia živočíšnych bielkovín, sladkostí, niektorých potravín pôžitkárskeho charakteru (napríklad kávy), či sýtených osviežujúcich nápojov má za následok, že sa do organizmu dostanú chloridy a fosfáty, z ktorých sa môžu vytvárať kyseliny. Pokiaľ sa z organizmu  neodstránia, ich zvýšené množstvo môže spôsobiť prekyslenie organizmu. V takýchto prípadoch sa odporúča detoxikačná kúra, v ktorej vám významne pomôže produkt Liquid Chlorophyll. Prípravok je aj vynikajúcim vnútorným dezodorantom. Úspešne sa dá použiť aj zvonka, najmä na dezinfekciu menších poranení a na kloktanie.

Kráľovná ovocia

Domovom rastliny Noni, latinsky Morinda citrifolia, je Polynézia, Malajzia, Austrália a krajiny juhovýchodnej Ázie. Polynézski domorodci poznajú jej blahodarné účinky už viac ako 2000 rokov, moderná veda sa však začala o ňu zaujímať až v posledných rokoch.
Jednou z najvýznamnejších zložiek ovocia je obrovská molekula – proxeronín. Proxeronín sa v pečeni premieňa na xeronín, ktorý v našom organizme stimuluje množstvo biologických procesov. Okrem iného podporuje dobré fungovanie imunitného systému, buniek a hormónov, je súčasťou mnohých enzýmov.
Noni je aj bohatou zásobárňou vitamínov a minerálnych látok. Obsahuje sodík, draslík, železo, mangán a magnézium, ktoré účinne prispievajú k zásobovaniu nášho organizmu minerálnymi látkami, ale aj antioxidačné zlúčeniny, ktoré chránia naše bunky pred škodlivými účinkami voľných radikálov.

More zdravia

Ocean 21 je nápoj špeciálneho zloženia – jeho komponenty obsahujú  vyše 200 účinných látok  podporujúcich zdravie organizmu. Základnou zložkou produktu je výťažok z morských rias, ktorý je nielen bohatým zdrojom jódu, ale aj bielkovín, enzýmov a ďalších minerálnych látok. Obsahuje však tiež množstvo vlákniny, ktorá podporujú činnosť čriev. Výťažok z morských rias stimuluje aj fungovanie srdca a obehového systému.
Ďalšími dôležitými zložkami prípravku je Aloe Vera, jedna z najstarších liečiviek, ako aj kôra z Pau´D Arco alebo inak lapacho, ktorá je bohatou zásobárňou antioxidantov a minerálnych látok.

Tekuté zdravie

Liquid C + Bioflavonoidy so šípkami je vďaka svojim výborne harmonizujúcim zložkám skutočnou antioxidantovou bombou. Vitamín C je jedným z najdôležitejších vitamínov s antioxidačným účinkom. Hrá dôležitú úlohu pri fungovaní obranného systému tela, navyše pomáha imunitnému systému chrániť sa pred baktériami a vírusmi. Jeho pozitívne pôsobenie proti účinkom voľných radikálov pomáha zmierňovať zhoršovanie kognitívnych (vzdelávacích) schopností vo vyššom veku. Je tiež potrebný na zachovanie zdravia ďasien, chrupaviek, kože a kostí, je nevyhnutný pre zdravú stavbu spojivových tkanív a tiež pre správnu činnosť nervovej sústavy. Okrem toho je dôležitý pre zachovanie normálnej stavby krvných ciev, podporuje zdravú činnosť srdcovocievneho systému a podporuje vstrebávanie železa.

Ďalšou hlavnou zložkou prípravku je bioflavonoidový výťažok z citrusových plodov. Flavonoid je súhrnný názov pre zlúčeniny s antioxidačným účinkom, ktoré sa nachádzajú v rastlinách aj ako pigmenty. Okrem svojich silných antioxidačných vlastností zohrávajú citrusové bioflavonoidy kľúčovú úlohu pri vstrebávaní vitamínu C a jeho zužitkovaní v organizme. Okrem toho Liquid C + Bioflavonoidy so šípkami obsahuje tiež výťažok zo šípok, ktorý je jedným z najznámejších zdrojov prírodného vitamínu C. Špecifikom prípravku je registrovaný Quik-Sorb® komplex, čo je špeciálna zmes ďumbiera, Emblica Officinalis (amalaki, indický egreš) a korenia. Jeho úlohou je podporovať vstrebávanie a zužitkovanie  účinných látok.

Kľúč k boju proti nadváhe

V amazonských dažďových pralesoch rastie purpurovo červené ovocie neuveriteľne bohaté na živiny, ktoré možno podľa výsledkov výskumov vo vyššie uvedených prípadoch účinne využiť. Možno ste to už uhádli; áno, je to acai.

Experimenty preukázali, že dokonca aj jeden mesiac konzumácia acai môže znížiť hladinu triglyceridov a cholesterolu a pomôcť vyrovnať hladinu cukru v krvi. Týmto spôsobom sa dá vyhnúť túžbe niečo schrumnúť, čo, ako musíme pripustiť, môže byť kľúčom k úspešnému chudnutiu a pritom tiež môže prispieť k vyriešeniu hormonálnych problémov. Okrem toho všetkého by sme nemali zabudnúť na protizápalové účinky acai, ktoré môžu byť užitočné pri znižovaní pohybových problémov.

Graviola – vždy zelený strom s  vitamínom C, B1, B2

Vďaka pozoruhodnému obsahu antioxidantov a štyrom druhom superovoce je GraVital pre naše telo výraznou pomocou v boji s vírusmi, infekciami a zápalmi. Cenná vláknina, bioflavonoidy a minerály, ktoré sa nachádzajú v graviole, Aloe vera, mangostanu a nopálu pomáhajú telu v obrane proti voľným radikálom.

Takže vyskúšajte a uvidíte …

Všetky sú úžasné, ale pre mňa je TOP – Liquid Chlorofyll…

zdroj: www.calivita.com

 

Iveta Malicka
Maľujem obrazy s láskou a ukazujem cestu, ako nájsť, pochopiť a vyliečiť svoje telo, myseľ a dušu, každému tak, ako práve teraz potrebuje
Komentáre

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vaše osobné údaje budú použité len pre účely vyriešenia vašej požiadavky. Zásady spracovania osobných údajov.

 • Mám záujem o novinky

  Registrácia

  Po odoslaní formulára MUSÍŠ POČKAŤ NA KONFIRMAČNÝ MAIL! Posiela sa automaticky okamžite. Na zadaný email obdržíš správu pre schválenie súhlasu so spracovaním Tvojich osobných údajov. BEZ POTVRDENIA SÚHLASU nemôžeš ZÍSKAŤ POŽADOVANÉ INFORMÁCIE ALEBO PRODUKT! Tu si môžeš prečítať naše zásady spracovania osobných údajov. Zásady spracovania osobných údajov
 • Kategórie