Keď hráme rolu obete ….

Pamätám si obdobie svojej puberty, bola som v podstate pokojná a nijako výrazne som sa neprejavovala, bola som poslušné dieťa, urobila som, čo bolo treba a inak som sa skrývala v knihách. Tie som milovala. Nedokázala som sa od nich odrhnúť, kým som nedočítala celý príbeh. A svoje pocity a emócie som skrývala v sebe.

Iba raz som si dovolila svojej mame  povedať veľmi škaredo. Už si vôbec nepamätám prečo, iba to, že som za to dostala facku.

A odvtedy som zostala ticho… Prijala som to, že treba byť radšej ticho, lebo inak môžem dostať…

A zhruba  od tej doby som mávala stavy, že sa mi točila hlava ….

V tom čase som to nijako neriešila a až neskôr som zistila, že je to z nízkeho tlaku.

Nevedela som prečo ….a ani ako …možno stačilo prevziať zodpovednosť za to, ako sa cítim …

Teraz viem, čo znamená NÍZKY TLAK po duchovnej stránke:

 • chybná konfrontácia s konfliktami
 • malá dynamickosť a aktivita
 • vyhýbanie sa situáciám
 • snaha zbaviť sa zodpovednosti
 • človek sa stavia do úlohy obete

A to som presne urobila, uzavrela som sa sama v sebe, prestala som vstupovať do hádok, len aby mi nikto neubližoval, všetko som odovzdala druhým….a robila všetko tak, aby som mala pokoj…..ale stratila som svoju identitu, svoju silu, prestala som byť tvorca, ale stala som sa iba pasívnym pozorovateľom toho, čo sa deje.

A čo s tým ? 

Je potrebné v živote zapustiť korene, oddať sa mu a nájsť svoje miesto. Pochopiť konflikty ako výzvu k svojej zmene, neustupovať pred každým a všetkým, nebáť sa ….

Ako to riešiť prírodnou cestou?

Krvný tlak je tlak, ktorým pôsobí krv na steny ciev.

Nízky krvný tlak alebo hypotenzia sa prejavuje ako problémy s prekrvením, často súvisí so zle fungujúcim lymfatickým systémom. Následkom nízkeho tlaku je nedostatočné zásobenie periférnych buniek živinami, následkom toho tieto bunky trpia podvýživou a nedostatkom kyslíka a nemôžu plniť dobre svojej funkcie, atrofujú a degenerujú (následne môžu vznikať závažné cievne poruchy), ale tiež nedochádza k riadnemu odplavovaniu škodlivín z týchto buniek a nielen ony, ale celé prostredie periférie tela zostáva intoxikované. Je dobré sa zoznámiť s podporou srdca podľa orgánových hodín.

Ak je hypotenzia vaším takmer každodenným spoločníkom, pite veľa vody, o trochu viac soľte, no obmedzte alkohol. Pravidelne cvičte, alebo chodievajte na dlhšie prechádzky, to je základ a podporte svoje telo nasledovne:

 • Rozprúďte všetky tekutiny v tele, podporte ich tok:  na krv je výborné  Gingko  alebo Q Protect),  a na lymfu  Ocean 21 alebo Omega 3.
 • Dodajte srdcu energiu, a tak aj všetkým bunkám tela doplnením koenzýmu Q10.
 • Dôležité je zabezpečiť odvod splodín z periférnych ciev a nedovoliť usadzovanie škodlivín v nich a to Resveratrolom alebo Vein Protexom.   
 • Ako najsilnejší blokátor voľných radikálov je nutné užívať v mega dávkach vitamín C (C 1000) až 20 g denne (!)
 • Na zvýšenie krvného tlaku použite koreň ženšenu v podobe Panax ginseng.
 • Okysličenie periférií je dobré podporiť prísunom kyslíka  produktom Oxymax alebo zásaditou okysličenou vodou z Aquarionu.
 • Pitný režim je vhodné zabezpečiť pitím čajov, ktoré však nedoplnia potrebu čistej vody(min 2,5 l) len neutralizujú a harmonizujú.

Nech si vyberiete čokoľvek, najdôležitejšie je spojiť duchovné pochopenie spolu s podporou tela a zmeny myslenia.

Všetky prírodné produkty z Calivity nájdete a objednáte práve tu:

https://ingivetamalicka.calivita.sk/products

Pre bližšie informácie ma neváhajte kontaktovať a viac k poradenstvu nájdete  tu:

Konzultácie

zdroj: www.calivita.com, empatia.cz

Iveta Malicka
Maľujem obrazy s láskou a ukazujem cestu, ako nájsť, pochopiť a vyliečiť svoje telo, myseľ a dušu, každému tak, ako práve teraz potrebuje
Komentáre

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vaše osobné údaje budú použité len pre účely vyriešenia vašej požiadavky. Zásady spracovania osobných údajov.

 • Mám záujem o novinky

  Registrácia

  Po odoslaní formulára MUSÍŠ POČKAŤ NA KONFIRMAČNÝ MAIL! Posiela sa automaticky okamžite. Na zadaný email obdržíš správu pre schválenie súhlasu so spracovaním Tvojich osobných údajov. BEZ POTVRDENIA SÚHLASU nemôžeš ZÍSKAŤ POŽADOVANÉ INFORMÁCIE ALEBO PRODUKT! Tu si môžeš prečítať naše zásady spracovania osobných údajov. Zásady spracovania osobných údajov
 • Kategórie