Každý sme iný alebo oheň musí horieť….

Aj Ty sa niekedy rozčuľuješ nad tým, prečo ten druhý robí to, či ono, prečo to nespraví tak, ako Ty alebo to skrátka má inak ako to vidíš Ty ???

A dokonca, čo robíme my rodičia, že sa pozastavujeme nad tým, prečo každé naše dieťa je iné, čo by síce mohlo byť, že je iné. Ale nás to trápi práve vtedy, keď robí veci, s ktorými mi nesúhlasíme alebo skrátka je to mimo nášho „správneho presvedčenia“.  A často si pritom hovoríme, že veď sme ho vychovávali „rovnako“.

No predsa je to úžasné, že každý sme iný, lebo ako by vyzeral život, keby sme všetci boli rovnakí. O čom by to bolo.

Ja to vnímam tak, že sme tu v „škole života“, aby sme sa niečo naučili a učiť sa môžeme len vtedy, keď sú v našom živote „učitelia“ – naši „tréneri“ . A tí si práve tí iný, ako my, lebo inak by nás nemali, čo učiť.

Takže preto je niekto „voda“ – tichý a hĺbavý, niekto „zem“ – stabilný a prijímajúci, niekto “ kov“ – nezávislý a silný, niekto „drevo“ – tvrdý a rastúci a niekto je „OHEŇ“ – zapaľujúci a žiarivý.

No a práve každý z nás môže mať ktorúkoľvek z týchto energií a tiež obdobie, kedy je jeho najlepší čas.

A obdobie ohňa je práve teraz ( nie je dôležité prečo je to tak, ale čo mi to môže priniesť ).

Ľudia OHŇA majú svoj čas práve od 15.5. do 14.7.  

Ako ich spoznáte ?

je to osoba aktívna, prispôsobivá, spoločenská, šťastná, zasadzuje sa o realizáciu cieľov stanovených aj druhými, má jasné názory, má dobrú myseľ a schopnosť poznávania, ide pevne za svojou pravdou, dobre sa vyjadruje, má liberálny postoj k sexu, je príťažlivá, veselá a citlivá , má rada luxus, krásne veci a bezstarostný život, rada pracuje samostatne, dosahuje finančného úspechu, jej šťastie prichádza medzi 50. a 60. rokom života, vie  ovplyvniť ostatných a strhnúť ich.

To je vtedy, ak si je vedomá sama seba a miluje sa.

Ak nie, tak sa môžu prejavovať jej slabšie stránky: 

Impulzívnosť, konanie bez rozmyslu, kritickosť voči opačnému názoru, neláskavosť, prílišná kritika, ktorú ale neznáša , ťažko pracuje v tíme alebo na dlhodobých projektoch, egocentrickosť, honba za tzv. výhodnými kúpami, venovanie sa bezvýznamným záležitostiam, namiesto dôležitých.

No spoznávaš sa ? Alebo vidíš v tom niekoho známeho ?

Chceš vedieť, či je to tak alebo chceš vedieť viac  ?

Môžeš využiť moje poradenstvo tu:

Konzultácie

No a viac o zdraví a o tom, ako môže každý toto obdobie využiť sa dozvieš v ďalšom článku.

 

Iveta Malicka
Maľujem obrazy s láskou a ukazujem cestu, ako nájsť, pochopiť a vyliečiť svoje telo, myseľ a dušu, každému tak, ako práve teraz potrebuje
Komentáre

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vaše osobné údaje budú použité len pre účely vyriešenia vašej požiadavky. Zásady spracovania osobných údajov.

  • Mám záujem o novinky

    Registrácia

    Po odoslaní formulára MUSÍŠ POČKAŤ NA KONFIRMAČNÝ MAIL! Posiela sa automaticky okamžite. Na zadaný email obdržíš správu pre schválenie súhlasu so spracovaním Tvojich osobných údajov. BEZ POTVRDENIA SÚHLASU nemôžeš ZÍSKAŤ POŽADOVANÉ INFORMÁCIE ALEBO PRODUKT! Tu si môžeš prečítať naše zásady spracovania osobných údajov. Zásady spracovania osobných údajov
  • Kategórie