Si alergický alebo skrývaš svoje pocity ?

Stalo sa viac ako pred 20 rokmi  niekedy v apríly,  kedy som začala kašľať a ten kašeľ neprestával a k tom sa pridala aj nádcha….

Samozrejme hneď som išla k lekárke, tá skonštatovala, že je to alergia a treba ísť k alergologičke…No a termín, určite tušíte ….až v septembri…Po otázke a čo mám dovtedy robiť, som dostala odpoveď, že musím vydržať, lebo žiadne lieky mi bez vyšetrenia a testov nemôže predpísať….

Tu som si uvedomila najskôr bezmocnosť a hnev…..a povedala som si, že ja nikam v septembri nepôjdem…

A poradím si sama….. Ten hnev som aj patrične dala najavo a možno práve to bolo ono, čo potrebovalo vyjsť na povrch a rozhodla som sa…a to bol práve možno ten druhý krok, ktorý mi pomohol …

Našla som si prírodné riešenie alergie, očistu tela, tak ako boli pre mňa vtedy dostupné…. a o rok bolo po alergii.

Hovorím si, keby som to, čo viem teraz,  vedela vtedy….

Ale dnes mi to všetko dáva zmysel a chcem sa o to podeliť s vami.

ČO JE ALERGIA NA DUCHOVNEJ ÚROVNI ?

 • Alergia je problém skrytej agresivity a neschopnosti oznamovať svoje pocity.
 • Strach z ublíženia, neschopnosť odpustiť, držať v sebe minulosť.

Dnes už viem, že mojou energiou je  „Kov“ (o energiách viac niekedy na budúce ), a tak mojou  životnou úlohou je učiť sa odpúšťať. Nie náhodou sú kontrolkou hrubého čreva, orgánu odpúšťania a vypúšťania toho, čo už nepotrebujeme, dýchacie orgány. Sliznica v nose je rovnaká ako v hrubom čreve, a nádcha je vnútorný plač, nevypustené emócie krivdy.

 • Precitlivenosť, agresia, obrana, bojovnosť, strach zo života.
 • Výzva milovať svojich nepriateľov, spoznať, že máme nepriateľov tiež v sebe a k životu sa postaviť čelom.
 • Imunita čiže obranyschopnosť je charakterizovaná uzatváraním sa pred niečím. Mohlo by sa zdať, že je opakom lásky, ktorá otvára a dáva. Dobrá imunita je ale aj prejavom schopnosti v pravý okamih povedať nie, obrniť sa a ubrániť sa proti prílišným požiadavkám okolia.
 • Je potrebné sa pýtať, na čo je dotyčný alergický a práve tomu sa otvoriť a vpustiť túto tému k sebe a spracovať ho.
 • Je dôležité učiť sa správne reagovať najmä v kritických situáciách a pod nepríjemným tlakom okolia.
 • Vedieť prijať neprijateľný názor či postoj druhého človeka bez toho, aby som súdil a odsudzoval bez toho, aby som svoju negatívnu reakciu vyjadril otvorene alebo ju zatlačil dovnútra.
 • Naučiť sa primerane brániť.

ČO JE ALERGIA NA FYZICKEJ ÚROVNI ?

Alergia je neprimeraná reakcia imunitného systému organizmu na faktor, ktorý je normálne neškodný. V podstate akákoľvek látka môže byť alergénom, preto nie je riešením zbaviť sa ich okolo seba, čo ani nemožno, ale posilniť a predovšetkým zharmonizovať imunitný systém, aby pracoval správne.

AKO Z TOHO VON ?

V prvom rade je potrebné podporiť nefungujúcej imunitný systém ako taký ( Polinesian Noni), podporiť aktívny imunitný sústavu, čo je hlavne slezina a lymfatický systém (ImmunAid) a pasívne imunitnú sústavu, čo je priaznivá mikroflóra tráviaceho traktu (probiotiká – AC Zymes, Probio Balance alebo Acidophilus with psyllium).

Je dôležité chrániť organizmus pred alergénmi užívaním vysokých dávok vitamínu C (C1000).

Na zníženie neadekvátnych reakcií imunitného systému je potrebné užívať minerálne látky, predovšetkým vápnik s horčíkom v chelátovej väzbe (Strong Bones).

Pitný režim je vhodné zabezpečiť pitím čajov, ktoré však nedokážu doplniť deficit, len neutralizujú a harmonizujú, treba piť čistú vodu, ideálne  zásaditú vodu z Aquarionu,  min 2,5 l denne.

Do stravy je vhodné zaradiť vlákninu (Skorocel indický mletý).

A kombináciou pochopenia prečo mám tento problém, prijatia a spracovania a podpory tela sa môžeme stať zdravými.

Všetko si môžete rovno objednať práve tu s 25 % zľavou.

https://ingivetamalicka.calivita.sk/

A prečo práve tieto prírodné vitamíny ponúkam, sa dočítate tu.

Prečo Calivita ?

O mne a tom, čo robím a ako môžem pomôcť nájdete tu.

Služby

Iveta Malicka
Maľujem obrazy s láskou a ukazujem cestu, ako nájsť, pochopiť a vyliečiť svoje telo, myseľ a dušu, každému tak, ako práve teraz potrebuje
Komentáre

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vaše osobné údaje budú použité len pre účely vyriešenia vašej požiadavky. Zásady spracovania osobných údajov.

 • Mám záujem o novinky

  Registrácia

  Po odoslaní formulára MUSÍŠ POČKAŤ NA KONFIRMAČNÝ MAIL! Posiela sa automaticky okamžite. Na zadaný email obdržíš správu pre schválenie súhlasu so spracovaním Tvojich osobných údajov. BEZ POTVRDENIA SÚHLASU nemôžeš ZÍSKAŤ POŽADOVANÉ INFORMÁCIE ALEBO PRODUKT! Tu si môžeš prečítať naše zásady spracovania osobných údajov. Zásady spracovania osobných údajov
 • Kategórie