Prednášky a kreatívne podujatia

Momentálne nie sú k dispozícii žiadne akcie.

Čo o mne hovoria

účastníci mojich prednášok a konzultácií

Na prvú Ivkinu prednášku do Prievidze som z Nitry prišla iba kvôli tomu, že Iveta je moja bývalá spolužiačka. A ešte kvôli môjmu "haprujúcemu" takmer tridsaťročnému manželstvu. Odchod dospelých detí z domu, kríza stredného veku, kilá navyše, začínajúce problémy s kolenom, tlakom, stres v práci - to všetko sa vo mne mlelo ako v automatickej práčke, ktorá nevypúšťala špinavú vodu a iba občas nabrala čerstvú. Vlastne sa mi zdalo, že pre sviežosť vo mne už nie je miesto, len som si to nepriznávala a bola som stále viac uzavretejšia a nešťastnejšia. Po prvej prednáške som ale zostala úplne paf - bola to skôr pokojná, otvorená diskusia a vzájomná debata medzi účastníkmi navzájom, kde som si po rokoch konečne odpovedala na otázky, či ešte milujem svojho manžela, prečo s ním stále žijem a čo od života vôbec chcem. A vďaka Ivke a jej radám som začala meniť seba a zafungovalo to. Niektoré veci som pochopila a nielenže mi je ľahšie na duši, ale aj na tele. Sama som zvedavá, či je to len "placebo",alebo naozaj môžem zmeniť kvalitu môjho života vlastným pričinením. Teším sa na ďalšie Ivkine prednášky a stretnutia, pretože mi otvárajú dvere, pred ktorými som doteraz iba postávala.
Jolanaredaktorka
Už nejakú dobu žijem s pocitom, že chcem od života niečo viac, že chcem ísť určitou cestou a neviem ako na ňu, že sa mi dejú v živote veci, ktoré mi chcú niečo naznačiť, že mám určitú intuíciu, a chcem ju využiť. Cítila som, že potrebujem ,,poštuchnúť", nájsť spriaznenú dušu, ktorá to chápe, proste niekde začať. Takto som sa dostala aj na prednášku Ivky, intuitívne a správne. Jej prednáška ma nakopla, diagnostika pomohla s aktuálnym zdravotným problémom a naviedla ma, ako sa dať kompletne do ,,poriadku". Vysvetlilo sa mi veľa vecí, ktoré sa mi v živote dejú a bola som prekvapená, ako všetko do seba zapadá. Prvé výsledky sú tu a plnia sa moje očakávania. Len počúvať svoje telo, myseľ a dušu...Ďakujem za smer, ktorý mi ukázala a teším sa na ďalšie stretnutia.
Bibaobchodná referentka
...bolo to obdobie, kedy som žila v "začarovanom kruhu"... Večer som zaspávala s bolesťou na hrudi a ráno som si ju brala, ako talizman, ktorý ma sprevádzal počas dňa. Všetky negatívne myšlienky, ktoré klopali, som vedome vpúšťala do svojho vnútra. Napriek očakávaniu bábätka som nenašla v sebe dostatok síl vypustiť všetko zlo, ktoré má vnútorne zožieralo. Očakávala som, že všetok ten balast (neistota, strach, hnev, udupaná sebaúcta, spomienky), ktorý som si v sebe tak svedomito zhromaždila, za mňa vyrieši môj partner. Že to bude on, ktorý ma naplní láskou, úctou, porozumením. Ako veľmi som sa mýlila.. To obdobie plné hádok, výčitiek a odchodov bolo neznesiteľné pre oboch. Vďaka Ivetke, ktorá bola v správnom čase na správnom mieste, dnes žijem úplne iný život. Slovami, ktoré okamžite dopadali na miesta, ktoré som potrebovala vo svojom vnútri uzdraviť, mi otvorili oči. Nejakým zázrakom som zmenila pohľad na samu seba, svojho partnera ako aj život. Našla som dostatok síl otvoriť svoje vnútro a "vyhnať"z neho všetko zlo. Prázdne miesta postupne vypĺňam láskou, šťastím, porozumením... Ivetke som veľmi vďačná za trpezlivosť, za každú myšlienku, rozhovor a hlavne čas, ktorý mi s láskou venovala. ĎAKUJEM
Gabikamama na materskej dovolenke